Amanda Bynesi kallim jagas ultrahelipilti, vihjates endise lapsstaari rasedusele


Amanda Bynesi kallim jagas ultrahelipilti, vihjates endise lapsstaari rasedusele
Foto: Scanpix

Endine lapsnäitleja, kuid viimastel aastatel elu allakäikudega võitleva Amanda Bynesi püsimatu partner postitas teisipäeval sotsiaalmeediasse ultrahelipildi, vihjates sellega esimese lapse tulekule.

33-aastane Amanda Bynes võib olla esimest korda rase, kui tema lühiajaline kallim Paul Michael avaldas sotsiaalmeedias ultrahelipildi, kirjutas sinna juurde "Beebi tulekul". Aga veel enne, kui jutt kinnitust sai, eemaldati see pilti sama kiiresti kui see oli sinna tekkinud.

Ultraheli pilt oli tehtus esmaspäeval ja selle ülemisel äärel oli Amanda nimi.

Näitlejannat ennast aga oli nähtud günekoloogi juures koos naissoost sõbraga, aga Pauli nendega kaasa polnud.

"Nad jutustasid sellest, mis neid ees ootab," ütles allikas US Weeklyle. "Ta oli põnevil. Tal olid tavalised riided seljas ja hoidis madalat profiili. Ooteruum oli suht tühi, seega keegi ei tülitanud neid."

Uudis võimalikust rasedusest tuleb vaid nädal pärast seda, kui Amanda Paulist väidetavalt lahku läks. Amanda ja Paul kihlusid selle aasta 14. veebruaril, vaid kolm kuud pärast kohtumist rehabilitatsioonikliinikus.

Lahkumineku põhjuseks olla naise otsus mitte minna kohtu poolt määratud psühhiaatrilisele ravile. Aga Paul väitis hiljem, et nad ei ole lahku läinud, ning et keegi häkkis nende Instagramis, et jätta selline mulje.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!