AMETLIK | "Glee" tähe surnukeha leiti: politsei avalikustas esimese šokeeriva detaili tema viimaste minutite kohta


AMETLIK | "Glee" tähe surnukeha leiti: politsei avalikustas esimese šokeeriva detaili tema viimaste minutite kohta
Scanpix

Eelmise nädala kolmapäeval Piru järvel kaduma läinud näitlejatar Naya Rivera surnukeha leiti lõpuks esmaspäeval. Kuigi võimud algselt ei kinnitanud, et veest välja toodud surnukeha on seriaali "Glee" tähe oma, siis nüüdseks on kindel, et tegemist oli 33-aastase Riveraga.

Politsei lisas, et praeguse informatsiooni kohaselt oli uppumas ka Rivera nelja-aastane poeg Josey, kes mõni tund hiljem leiti nende renditud paadist magamas. "Ta kogus piisavalt energiat, et päästa oma poeg tagasi paati, kuid tal ei olnud jõudu, et ka iseend päästa," kommenteeris politsei esindaja.

Väidetavalt olid ema ja poeg rentinud paadi, et minna ujuma ning Josey nägi pealt, kuidas Naya vee alla kadus. Surnukeha otsingutele aitas kaasa see, et näitlejatar oli umbes 90 minutit enne traagilist uppumist saatnud sugulasele oma pojast pildi ning taustalt oli näha, kus järve osas nad tol hetkel viibisid.

Esmaspäeval kogunesid Naya endised kolleegid hittseriaalist "Glee" Piru kaldale, et teda mälestada. Samal päeval on noortesarja tähtede jaoks ka teine must tähtpäev: täpselt seitse aastat tagasi 13. juulil leiti surnult "Glee" üks peaosatäitjaid Cory Monteith. Ta suri vaid 31-aastaselt üledoosi tagajärjel.