Andres Dvinjaninov suurest vanusevahest kaasaga: meie vahe ka loodetavasti kahaneb

 (62)
Andres Dvinjaninov
Andres DvinjaninovFoto: Argo Ingver

Näitleja Andres Dvinjaninov sai hiljuti 56-aastaseks, mistõttu on elult juba nii mõndagi kasulikku õppinud. Õnneks ei ole see kuidagi probleemiks tulnud suhtes noorema naisega.

Telsaates "Õhtu!" külas käinud näitleja tunnistas, et ei ole 16 aastat noorema naise Ingrid Isotammega oma vanusest eriti rääkinud. "Ta suhtub väga hästi, see ei ole veel teemaks tõusnud."

Dvinjaninov selgitab, et kuigi mehed arvavad, et noorema naisega saab ka ise kauem noorem olla, siis tegelikult ei pruugi nii minna. "Kui ta üldse ei tea, kes olid Beatlesid, kes on Voldemar Kuslap ja tal on ükskõik, kas ta sõidab Keila-Joale või Jaak Joalale, siis hakkad ju ennast ise palju vanemana tundma."

Lisaks tunnistab ta, et olenevalt eas tunduvad ka aastad pikemad, näteks 15-aastase ja 30-aastase vanusevahe on kordades suurem kui 40-aastase ja 60-aastase oma. "Ma rõõmustan selle üle, et meie vahe ka loodetavasti siis kahaneb."

"Kui keegi tahab ennast väga Playboy kuninga Hugh Hefnerina tunda ja võtab väga noore naise, siis võib juhtuda, et naisel ei ole tema jaoks õhtuti aega, sest matemaatika on õppimata," pidi Dvinjaninov tõdema.