Anett Kontaveit ja Reket veetsid Riias privaatselt aega hubasel õhtusöögil

 (5)
Anett Kontaveit ja Reket veetsid Riias privaatselt aega hubasel õhtusöögil
Kollaaž: Delfi

Mõnda aega tagasi hakkas fännide seas levima uudis, et Anett kontaveit ja reket võivad olla teineteist leidnud. Kiirelt sai toimuvast lõhna ninna ka meedia. Kuigi paar ise seda ei kommenteerinud, siis näib, et hea läbisaamine on neil tänaseni.

Paar ­einestas juuni esimesel nädalavahetusel segamatus rahus Riia ühes esindusrestoranis Vincents, mida peab Läti tippkokk Martins Ritins.

Vincents`i on külastanud paljud nii kohalikud kui ka välismaised kuulsused, teiste hulgas prints Charles, Elton John, Jaapani keiser, Heston Blumenthal jpt.

Veebruaris kirjutas Kroonika, et paari nähti koos Saaremaal spas mõnulemas. Toona jäid Anett ja reket kaadrisse jäid GoSpa restoranis. Enne pildile jäämist, kus Anett istub reketi vastas, vahetas paar õrnusi ja suudlusi. Armunute seltsis veetis aega veel üks noormees, kellest reket postitas oma Instagrami Storysse samal hilisõhtul ka foto.

Anett ja reket tutvusid, kui räppar kutsus eelmise aasta juulis tennisestaari osalema oma loo "Hetked" videosse. Väidetavalt arenes tutvus armusuhteks septembris.

Rannap Roostevaba maailm