Anu Saagim ja Reet Härmat sünnipäevaskandaalist: kõik toimus vastavalt reeglitele

 (11)
Anu Saagim
Anu SaagimFoto: Jaanus Lensment

Kroonika kajastas eile, et Õhtulehe loovjuht Anu Saagim tähistas vaatamata valitsuse kehtestatud eriolukorrale oma sünnipäeva. Oma vastulauses ütlevad Saagim ja Reet Härmat, et nad ei tahtnud kedagi ärgitada piiranguid rikkuma, kõik toimus vastavalt reeglitele.

Avaldame nende vastulause täismahus:

Pealkirjas on eksitav info, et toimus pidu ja pillerkaar. Pidu ei toimunud, tordi tõi kondiiter Snežana Härma Reet Härmati palvel ja tema lahkudes tõi kingituse Jana Sandberg. Mõlemad kinnitasid eelnevalt, üllatuse organiseerijale, Reet Härmatile, et on terved olnud kogu karantiini vältel. Iluhoolikute sotsiaalmeedia kontodel on pildid olemas kohtumistest, keegi pole neid kustutanud. Oma lehelt Ilumess.ee võttis need maha vaid Katrin Pihela. Anu Saagimi kontol neid ei ole kunagi olnudki.

Kindlasti ei olnud meie tegevuse eesmärk ärgitada inimesi karantiini reegleid rikkuma, kõik toimus vastavalt reeglitele - meikimine ja üllatusvisiidid toimusid Reet Härmati kodus, mitte avalikus kohas. Oleme vastutavad oma tegude eest ning oskame ka vastavalt ohtusnõuetele käituda. Iluhoolikud panevad oma jälgijatele südamele hoolitseda oma tervise eest pidevalt, mitte ainult viiruste leviku kõrgperioodidel - toituda tervislikult, jälgida tervislikku eluviisi ja käia regulaarselt tervisekontrollis, tegeleda organismi immuunsüsteemi tugevdamisega ja haiguste ennetustööga.

Püsige negatiivsed normaalsuse piires!