Anu Saagim meenutab väsitavat esmakohtumist Elisa Kolgiga: ta ei huvitanud mind absoluutselt, mul oli jube igav!

 (25)
Anu Saagim
Anu SaagimFoto: Tanel Meos

Kanal2 retrospektiivses erisaates "15 minutit kuulsust" jutustas Anu Saagim, milliseid kokkupuuteid on ta evinud Eesti nn. 15-minuti-kuulsustega ning avaldas muuhulgas ka imestust, et lauljatar Elisa Kolk päriselt püünele on tõusnud. Saagimi hinnangul oli Elisa näol algusest peale tegu vaid tüütu Youtube'i staariga, kelle abitud katsed tähelepanu püüda pidevalt liiva jooksid.

"Ta laulis oma laulukesi ja muudkui pommitas meid nendega," ohkab Saagim ja tunnistab, et andis lõpuks lihtsalt survele järele ja kutsus Kolgi oma saatesse, kuna üks Elisa meeleheitel meesfänn olevat nahast välja pugenud, et Elu24 toimetust kingitustega üle kallata. "Hakkasid tulema lillebuketid ja šokolaadikarbid ja šampanjad," naerab Saagim.

"Ta pushis selle tüdruku läbi! Meie pigem tüdinesime ära ja mõtlesime, et no las ta siis tuleb, räägib oma loo, esineb tund aega... mõtlesin, et Püha Peetrus, mida ma siin räägin temaga, ma ei tea tast mitte midagi, ta ei huvita mind absoluutselt. Mul oli jube igav see tund aega temaga veeta," nendib Saagim otsekoheselt. "Aga kuna Elisa laulis tõesti hästi, siis märkas teda Ivar Vigla, kes kohe, kui saade jõudis lõpusirgele, palus ta ilmatüdrukud katstele ja samal aastal jõudis Elisa juba Eurovisioonile (Eesti laulule toim.)!"