Anu Saagim oleks nublu videosse tasuta ka läinud: ma olin kohe nii õnnelik!

 (15)
Anu Saagim oleks nublu videosse tasuta ka läinud: ma olin kohe nii õnnelik!
YouTube

Eesti armastatuma mõminaräppari nublu uues muusikavideos "Für Oksana" teeb kaasa ka Anu Saagim ning Õhtulehele antud intervjuus tunnistab bravuuritar, et oleks tõenäoliselt olnud nõus minema sellesse videosse ka jumalamuidu. "Ma olin kohe nii õnnelik!" õhkab ta.

Saagim kirjeldab ka, kuidas videomeeskond nägi meeletult vaeva ja kolmeminutilise video jaoks võeti üles väga palju ägedaid kaadreid, mis lõpuks muusikavideosse ei mahtunudki. “Teen Martale sügava kummarduse. Ma tunnen teda väikesest peale ja poleks arvanud, et temast nii vägev kunstnik kasvab. Müts maha, et temast on selline tegija saanud,” kiidab Saagim režisööritoolis istunud Marta Vaarikut.

„Tahtsime näidata, kui lahe ja omapärane koht on meie suuruselt kolmas linn Eestis," kommenteerib Vaarik ise. "Narva võttis meid väga soojalt vastu ning kohalikega töötamine oli megatore!“ lisab ta ning selgitab, et püüdis kõnealuses videos näidata, kuidas idee või unistus kellestki on alati kaunim kui päris elu ise. "nublu unistab valgel hobusel istuvast Oksanast kui ideaalsest naisest, siis tegelikult näeme peagi, et ta on päris inimene oma veidruste ja omapäradega. Ja loodetavasti näevad kõik tüdrukud, et kui keegi sulle laksu vastu tagumikku annab, siis seda ei pea tolereerima. Minu keha, minu otsus!“