Anu Saagim Rõivasest: nii mõnigi meesminister on teinud samasugust pulli. Nüüd siis üks vaene jänkuke kukkus auku

 (68)
TV3 sügishooaja avapidu 2017
TV3 sügishooaja avapidu 2017Foto: Taavi Sepp

Ajakirjanik Anu Saagib tõdeb Kroonikale antud intervjuus, et ahistamis- ja kupeldamislood Eesti seltskonnaelus ei ole midagi uut, praegu suurelt lahvatanud skandaalid on vaid jäämäe tipp.

"Kas siis pole varem poliitika- ja ärimeeste hulgas karistamatuid möllumehi nähtud! Siin ei ole absoluutselt midagi uut! Ime, et põmakas käis alles nüüd. Nii mõnigi meesminister või poliitikategelane, kui ette võtta ja leida, on teinud samasugust pulli. Nüüd siis üks vaene jänkuke kukkus auku sisse," rääkis Saagim Kroonikale.

Anu on üllatunud, et selliseid skandaale nii vähe seni välja on tulnud. "Pigem paneb imestama, et Eestis on nii vähe selliseid skandaale pinnale ujunud," lisas ta.

Loe refereeritud intervjuud pikemalt Kroonikast!

Viimased kuud on Eesti meelelahutusmeedias olnud väga tormilised, suve lõpus lahvatas Tanel Padari ja Kristel Mardisoo skandaal, kui selgus, et Mardisoo oli suhte ajal hoopis teise mehega abiellunud. Oktoobri keskel kirjutas Eesti Päevaleht sellest, kuidas väidetavalt ahistas ekspeaminister Taavi Rõivas Malaisias üht naisterahvast. Sellest nädal hiljem tuli avalikuks ammu liikvel olnud lugu sellest, kuidas noori tüdrukuid promotüdrukute nime all jõukatele ärimeestele vahendatakse.