Anu Saagim: suured elumehed polegi voodis nii head!

 (74)
Anu Saagim: suured elumehed polegi voodis nii head!
Foto: Tanel Meos

Anu Saagimi jaoks ei ole iga vinge seelikukütt ja želeepea seksikas. "Näiteks teeb mehe minu jaoks seksikaks kas või tema enesekindel köögis askeldamine. Gurmaanikalduvustega kolmejalgsed on väga nauditavad, uskuge mind."

"Tegelikult aga arvan, et suured elumehed ehk siis seelikukütid polegi voodis üldse nii head, kui esmapilgul tunduda võib. Vahel võib sind üllatada hoopis nohikuna näiv tavaline mees ja veel nii rajult, et kellukesed helisevad tagantjärgi kolm päeva jutti peas…" räägib Anu Kroonika Online'ile.

"Uskuke mind, mul on isiklikke kogemusi. Lihtne mees pingutab rohkem, kui ilueedi!"

Ka ilusa naise ja seksikuse vahele ei saa tema meelest alati võrdusmärki panna. "Miskipärast ma  ei usu, et näiteks nukukesest Paris Hilton või lõbujanust nõretav Pamela Anderson on tegelikult erilised seksigurud. Küll võivad voodis kiskjad olla hoopis malbe Keira Knightley ja tagasihoidlik Kate Middleton."

Tänavuste Kroonika seksikaimateks kandideerivate hulgast on Anul omad lemmikud olemas. "Naistest Merka! Merlyn Uusküla, see on SEXIKAS NAINE KUUBIS! Meestest Stig Rästa. Tundub olevat seksimaias poiss..."