Ärkab enne kukke ja koitu! Milline on Sky Plusi ärataja Maris Järva päev? Vaata tema tegemisi Kroonika Instagramist!


Kroonika Eesti Meelelahutusauhinnad 2019
Kroonika Eesti Meelelahutusauhinnad 2019Foto: Karli Saul

"Tihti õhatakse minu töö iseloomu puhul, et kui tore, sul on terve päev vaba! Ja uuritakse, mis ma teen selle pika päeva jooksul ..." räägib raadio Sky Plus Hommikuprogrammi saatejuht Maris Järva. Kolmapäeval on võimalus piiluda Marise päeva - varavalgest kuni õhtuni.

Maris ütleb Kroonikale, et reaalsus on see, et võimalusel võtab ta mõnusalt magusa lõunaune, sest pikalt ilma selleta vastu ei pea.

"Enne uinakut jõuab tõesti tegeleda muu vajalikuga. Tuleb käia poes, maniküüris, trennis ja teha veel üht koma teist. Aga uinakule peab vähemalt üle päeva aega jääma. Praegu on lood aga teised, ei mingeid käike väljaspool tööd või kodu," räägib kolm korda Eesti parimaks naissaatejuhiks kroonitud Maris.

Järva ütleb, et karantiin on tema perekonna jaoks kestnud juba kuu aega, sest enne eriolukorra välja kuulutamist olid tema tütrel tuulerõuged. "See tähendab, et kõik on kogu aeg kodus, ja rütm teine. Kolmapäeava ma maha magada ei kavatse, ja pärast töölt tulekut tegutsen koduste asjadega. Kevadperioodil alustame Hommikuprogrammiga kell seitse hommikul, ning pärast seda jagan Kroonika lugejatega oma koduseid toimetusi, millest juba puudust ei tule."

Kroonika Instagrami leiad SIIT ja Maris Järva tegemisi saad jälgida SIIN.