Armas! Britney Spears pakub fännidele abi


Armas! Britney Spears pakub fännidele abi
Scanpix

Seoses koroonaviiruse levikuga on üsna mõjusalt ilmnenud, et mõned kuulsused elavad täiesti teisel planeedil. Kuid on ka positiivseid erandeid, näiteks USA popikoon Britney Spears, kelle reaktsioon oli hoopis teistsugune, vahedab Independent.

Paljud kuulsused on enda suurtest ja uhketest elamistest teinud videoid ja manitsenud fänne kodus püsima. Mõned on saanud juba suure avaliku pahameele osaliseks, näiteks pidas üks kuulsus vajalikuks laulda sotsiaalmeedias John Lennoni igihaljast pala “Imagine”.

Samuti ei mõjunud kõige taktitundelisemalt Arnold Schwarzenegger, kes mullivannis sigarit pahvides soovitas inimestel kodus püsida.

Kuid hoopis inimlikuma ja südamliku Covid-19 vastuse on andnud popikoon Britney Spears. Staaril endal on elus keerulised ajad, kuuldavasti on ta külastanud vaimse tervisega tegelevaid asutusi ja tema plaanitav tuur on selle tõttu tühistatud.

Spears postitas seoses viiruse levikuga maailmas sõnumi, kuid selmet et kuldselt troonilt inimestele loengut lugeda, pakkus ta neile abi. “Kui sa midagi vajad, kirjuta mulle. Olgu see siis toit, mähkmed su lapsele. Saada mulle sõnum ja ma aitan sind!”

Kuna naisel on miljoneid fänne, siis ta lubas abi pakkuda kolmele fännile. Algus seegi.