Armastus jääb ootama! Nicki Minaj peab tööd pulmadest olulisemaks


Nicki Minaj
Nicki MinajFoto: AFP/ Scanpix

Räppar Nicki Minaj kutsus mitmeid kordi oma silmatera meelitavalt "abikaasaks", kuigi paar veel abielus ei ole. Suurejoonelised pulmad lükkuvad aga lauljatari uue albumi tõttu edasi.

Kuigi lauljatar-räppar Nicki Minaj ja Kenneth Petty pole veel abielus, kavatseb paar asja peatselt ametlikuks teha. Seni on naine muusikaga väga hõivatud olnud, mistõttu peab suur ja uhke pulm ootama. Pulmakellad aga helisemata ei jää, sest enne uue albumi väljaandmist korraldatakse tagasihoidlikumad pulmad ja Nicki Minaj saab lõpuks Kenneth Pettyt abikaasaks hüüda.

"Ma pean oma albumi kallal töötama ja mul on vägagi palju, millele keskenduda, mistõttu ei taha ma praegu suuri pulmi pidada. Me korraldame suurejoonelisemad pulmad hiljem," kirjeldas räppar ja lisas, et abielluvad Pettyga kindlalt enne 90 päeva möödumist, kui lauljatar uue muusikaalbumi välja annab, vahendab hollywoodlife.com.

Esineja paljastab, et varasem lahusolek on nende suhtesse rohkem armastust toonud ja selle erilisemaks muutunud. "Kõik arvavad, et ta [Kenneth Petty] on õel. Ta ei ole õel, ta lihtsalt pole harjunud mängima neid mänge, millega te kõik kohanenud olete," kirjeldas Nicki Minaj oma tulevast abikaasat.

Rannap Roostevaba maailm