Arnold Schwarzenegger Twitteris Trumpile: üks mees ei saa progressi peatada ega ajas tagasi minna

 (19)
Arnold Schwarzenegger Twitteris Trumpile: üks mees ei saa progressi peatada ega ajas tagasi minna
Twitter

Paljud kuulsused ei ole rahul USA presidendi Donald Trumpi otsusega taanduda 2015. aasta Pariisi kliimakokkuleppest ning on avaldanud oma nördimust sotsiaalmeedias.

Näiteks endine California kuberner ja Hollywoodi täht Arnold Schwarzenegger laadis neljapäeva õhtul Twitterisse video, kus ütleb, et "Üks mees ei saa progressi hävitada, üks mees ei saa peatada meie puhta energia revolutsiooni, üks mees ei saa ajas tagasi minna, ainult mina saan." Ta lisas, et rahva teenrina on presidendil kohus rahvast kaitsta.


Leonardo DiCaprio säutsus, et "Täna kannatas meie planeet. On enam kui tähtis, et me tegutseksime." Oma Instagrami kontol lisas DiCaprio, et planeet Maa tulevik on praegu rohkem ohus kui kunagi varem.

Twitter
Seotud lood:

Today, the future livability of our planet was threatened by President Trump's careless decision to withdraw the United States from the Paris Agreement. Our future on this planet is now more at risk than ever before. For Americans and those in the world community looking for strong leadership on climate issues, this action is deeply discouraging. Now, more than ever, we must be determined to solve climate change, and to challenge those leaders who do not believe in scientific facts or empirical truths. It is time for all of us to stand up, organize, fight back, and channel our energy into grassroots political action. You can start by supporting these organizations on the front lines of this fight: 1. @NRDC_Org: nrdc.org 2. @indivisibleteam: indivisibleguide.com/act-locally 3. Resistance Manual: www.resistancemanual.org/Climate_/_Environment 4. Stand Up America: standupamerica.com/act 5. Take action on BeforeTheFlood.com/Act Photo c/o Creative Commons: David Everett Strickler

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on Jun 1, 2017 at 1:04pm PDT

J.K. Rowling kirjutas Twitteris, et naudib praegu Saksamaa pressi ja lisas juurde Saksa ajalehe esikülje, kus maakera saadab Trumpi pikalt.

Twitter

Katy Perry säutsus, et "palub tagasihoidlikult mäletada, et sinu lapsed, nende lapsed ja kõik lapsed peavad elama selle otsuse tulemustega."

Twitter