Artjom Savitski: "Sulame" sündis pärast seda, kui mul lõppes 4 aastat kestnud suhe

 (2)
Vaata videost, mida arvab Artjom tänavusest superstaarist!

5.juunil toimunud Tudeng TV hooaja lõpupeol ja toetajate tänuüritusel esines külalistele akustilise kavaga võluv Artjom Savitski. Esitusele tuli esmakordselt mõnusas akustilises versioonis uusim singel "Sulame", mis sündis pärast pikaaegsest tüdruksõbrast lahku minemist.

"Peale seda hakkasin pidu panema, kuigi see ei tähenda, et ma olen selle olukorra kõik ise läbi elanud, kuid nägin, mis klubides toimus ning see ajendas ka sellise sõnumiga lugu kirjutama," seletas Artjom. 

Suvi tuleb tema jaoks kiire, sest lisaks mitmetele ülesastumistele, mille hulka kuuluvad ka Grillfest ning Tallinna Jaanituli Kalevi staadionil, tuleb sügiseks valmis jõuda plaat. "Ma väga loodan, et see saab olema oktoober- hea sügiskuu," avaldas Savitski.

Artjom, kui "Eesti otsib superstaari" kadalipu läbinu oli kindel, et superfinaali jõuavad kaks tugevat ehk Gertu ja Jüri. "Ütleme nii, et superfinaalis vajutas Jüri lihtsalt ära! Ta on lahe ja hästi omapärane kutt, " leiab Artjom.

Vaata akustilist versiooni uusimast singlist "Sulame"

Tudeng TV on 2013. aastal Balti Filmi- ja Meediakooli tudengite poolt alguse saanud veebitelevisioon mobiilsetele inimestele, saateid saab vaadata kodulehelt tudeng.tv ja Youtube’ist.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!