ASI KLAAR: Marko Reikop selgitas, miks tehti Anu Sääritsast "Ringvaate" otse-eetris Taavi Teplenkov!

 (4)
ASI KLAAR: Marko Reikop selgitas, miks tehti Anu Sääritsast "Ringvaate" otse-eetris Taavi Teplenkov!
Fotokollaaž: Kuvatõmmis

Möödunud nädalal eetrisse läinud "Ringvaates" tegi otselülitust Lõuna-Koreas toimuvalt taliolümpialt spordireporter Anu Säärits, kuid saate väitel oli tegemist hoopis näitleja Taavi Teplenkoviga (Loe lähemalt SIIT). Marko Reikop selgitas täna õhtul välja, miks Taavi Teplenkovist tegelikult Anu Säärits tehti.

“Ega siin suurt midagi ei olnud. Prillid ette, müts, väike parukas — kökimöki! Se on RIR-i taustal tehtud, ma ei käinud kohal,” seletas Teplenkov humoorikalt Reikopile antud intervjuus, kuidas "Ringvaate" eetris temas spordireporter Anu Säärits sai.

Tegemist polnud aga sugugi ainsa "rolliga", mille Teplenkov "Ringvaate" eetris on teinud. Näiteks on näitlejat nimetatud ka Anne Veski treeneriks.

Marko Reikop selgitas siiski nii näitlejale kui ka televaatajale, et neil on olemas üks šabloon ehk näidistiiter, mis on tehtud Taavi Teplenkovi nime põhjal: "Sa oled meie saate etalon. Et kui sinu nimi jälle välja ilmub, siis see on seepärast, et sa oled etalon, põhi. Meil on uus monteerija, ta võib-olla arvaski, et see on Taavi Teplenkov. Kõiki inimesi ei jõua ju tunda."

“Ma olen väga tänulik, ärge jumala eest seda ära muutke! Las ta jääda,” oli Teplenkov äärmiselt meelitatud.

Marko Reikop pakkus näitlejale omalt poolt lepituseks, et panevad talle otsesaates kolm korda õige nime all. "Samas, mis siin lepitada. Me ei ole tülis olnud, mul on väga hea tuju selle pärast," lausus Teplenkov.