Avameelne pihtimus: Ithaka Maria tunneb lahutuse pärast siiani piinlikkust: ei tahaks olla lahutaja, ma pigem ...

 (50)
Ithaka-Maria Harito elukaaslase Aleksei Savitskiga
Ithaka-Maria Harito elukaaslase Aleksei SavitskigaFoto: Christo Neemre

Täna käis saates "Stereo" külas lauljatar Ithaka Maria Harito (endise nimega Rahula), kes pisitütrega hetkel kodune on. Jutt tuli nii nimevahetusest kui ka abiellumisest ja lahutamisest.

Saatejuhid Elo Mõttus-Leppik ja Ingrid Peek uurisid, kuidas siis meedias "väärikaks lahkuminekuks" nimetatud lahutus sel suvel uuesti abiellunud Tomi Rahulast tegelikult läks - kas ikka oli väärikas või jagati kahvleid ja nuge? "Kuidas nüüd öelda... Meie kooselu algas noorelt, minu ema allkirjaga abiellumine ja kokku 19 aastat. Meil oli väga eriline suhe, aga see, mis toimus pärast lahutust ja teineteisest lahtiütlemist, on üsna tavaline," pihtis Ithaka-Maria.

"Muidugi olen mõelnud, aga ma ei tea. Ja samas mind riivab päris palju see "väärikalt lahku läinud". Mul endal oli päris piinlik ja võibolla on siiamaani piinlik olla lahutaja - ma pigem liidaks!" ütles ta ja lisas, et tema meelest ei tasu lahku minna. "Ma ei propageeri seda mitte kuidagi. Ei ole väärikaid lahutajaid või mittelahutajaid," märkis ta.