Baarijõhvikast staariks! Loe, missuguseid põnevaid ameteid on Sünne Valtri elu jooksul pidanud

 (49)
Sünne Valtri
Sünne ValtriFoto: Karli Saul

Tänane "Kuuuurija" sõitis koos Eesti tõenäoliselt nõutuima bändiga Imaverre, et vaadata, kuidas üks tavaline esinemine duo jaoks välja näeb. Saates rääkis Sünne Valtri, et enne bändi töötas ta mitmetes riigiametites.

"Ma olen elus mitut erinevat tööd teinud ja bändi tegemine on nendest kõige raskem, aga samas kõige mõnusam. Ma olen riigiametnik olnud aastaid. Alustasin Keskonnaministeeriumi allasutuses, metsakaitse ja metsahoolduse keskuses aastaid tagasi. Enne bändi olin Nõmme linnaosavalitsuses, aga seal olin väga vähe, vist aasta tuli ära," rääkis Sünne "Kuuuurijale".

Suvel avaldas naine intervjuus Eesti Ekspressile, et on samuti 12-aastaselt hamburgeriputkat pidanud.

"Enamik teab seda fakti, et ma olen riigiametnik olnud ja Nõmme Maja juhatanud, aga kui ma olin 12, oli mul Keilas hallata oma hamburgeriputka. Siis olen restoranis jõhvikas olnud, olen Rocca al Mare Prismas kassapidaja olnud ja politseijaoskonna kohvikus ka töötanud. Sealt ma sain väga palju sõpru," sõnas Valtri.

Patuse Poole esinemisgraafik ulatub lausa 2020. aasta lõpuni. Siis peaksid nad esinema 18. detsembril Tartus, Aleksandri Pubis.