Beebibuum! Õnnest särav tšellist Silvia Ilves ootab neljandat last

 (19)
Silvia Ilves
Silvia IlvesFoto: kristjan lepp, Ajakirjade Kirjastus

Eelmisel aastal oma Soome miljonärist elukaaslasest lahku läinud tšellist Silvia Ilves (25) on oma uues suhtes sammukese edasi astunud. Paari aasta eest ETV saatesarjas „Klassikatähed“ tuntust võitnud kaunitar ootab oma kihlatu Jaak Kullaga (35) nende esimest ühist last.

Silvia jaoks on tegemist juba neljanda, Jaagu jaoks esimese järeltulijaga. Beebiootus on lükanud Silvia ja Jaagu abiellumise — nende unistus on teha seda Sangaste lossis! — edasi järgmise aasta 25. augustisse.

„Tõepoolest oleme ühise lapse ootel, kes peaks ilmavalgust nägema veel selle aasta viimastel päevadel,“ kinnitab Silvia. Silvil on varasemast abielust ja Jaagule eelnenud kooselust pojad vanuses poolteist, viis ja seitse aastat.

Lapseootusest hoolimata on tšellisti töögraafik tihe. Silvia meenutab, et kolmanda lapse ootel oli tal vaid paar päeva enne sünnitust kontsert ja umbes sama palju päevi hiljem tuli tal taas tagasi laval olla. Ka tänavu on jõulude ajal, kus ootab ees sünnitus, Silvial tulemas jõulutuur ja kavas on veel mitmed lahedad muusikaprojektid. „Kõigega saab hakkama, kui sul on toetav elukaaslane ja perekond,“ sõnab Silvia. Raju loomingulist lendu!