Beebilõust ajas endal purjus peaga juuksed maha: ta ise seda ei mäleta


BEEBILÕUST; INGRID MÄND
BEEBILÕUST; INGRID MÄNDFoto: Kristjan Lepp, Kroonika

Räppar Beebilõusta ehk Andrus Elbingi kaasa Ingrid Mänd rääkis, kuidas nad neljapäeva õhtul kaks vahuveini ära jõid ning mille järel mees endal keset ööd juuksed maha ajas. Kõige naljakam on selle juures see, et mees ei mäleta, et ta oleks seda teinud.

"Eile juhtus sihuke lugu, et me jõime Andrusega kaks vahukat ära, kui Veenus (nende tütar - toim) magas. Reaalselt nagu kaks tükki, mitte rohkem. Ja siis läksime magama ühe või kahe ajal ... mina magasin ja vana on üles tõusnud ja kiilakaks ajanud ennast. Ja ta ise ei mäleta seda," rääkis naerulsuine Ingrid Instagramis, Andrus taamal naermas.

"Ta läks hommikul peegli ette ja ütles "mida v****, kus mu juuksed on?". Me ei leia ta juukseid üles kuskilt," jätkas Ingrid. Seda rääkides oli Andrus tema kõrval ja sõi nuga käes puuvilja.

Teises Instagrami klipis on näha, kuidas Beebilõust paksus talvejopes mööda korterit ringi kõnnib ja juukseid taga otsib.

"Oled rahul nüüd või?" küsib Ingrid, mille peale mees ta pimedasse kohta saadab.

Seotud lood:

Juukseid taga otsides arutleb Beebilõust, et kui neid prügikastis pole, siis on ainuke variant, et lasi need potist alla. See võimalus ajab Ingridi südamest naerma.

Pika otsimise järel leiti juuksed mustast kotist.