Beyonce fännid on Britney Spearsi peale maruvihased: pole kunagi kuulnud, et keegi sind nii kutsuks


Beyonce fännid on Britney Spearsi peale maruvihased: pole kunagi kuulnud, et keegi sind nii kutsuks
Foto: Scanpix

Lauljannade Beyonce ja Britney Spearsi fännid on omavahel tulisesse sõnasõtta sattunud. Kogu põhjus peitub Spearsi omapärases postituses.

Spears jagas sotsiaalmeedias pilti mesilasest, mille pea kohal ilutseb kroon, vahendab Celebrity Insider. "Kõigile mu fännidele, kes nimetavad mind kuninganna B'ks... ma arvan, et see on asjakohane," seisis pildi pealkirjas.

Tema õnnetuseks on kuninganna B'na rohkem tuntud hoopis Beyonce, kelle fännid oma iidoli kaitseks välja astusid. "Beyonce 150 miljonit jälgijat naeravad praegu," tõi üks kommentaariumis välja. "Tüdruk, ära pane meid proovile," polnud ka teine nõus. "Beyonce on ainus kuninganna B, kes tunnistame," võitles kolmas.

Fännid on Britneyt sotsiaalmeedias tõesti korduvalt kuningannaks nimetanud, kuid kahjuks ei osanud lauljanna ilmselt aimatagi, et B lisand on juba teise staari poolt hõivatud. Spearsi tähelepanu apsakale juhtisid ka tema enda fännid. "Ma armastan sind, aga olemas on ainult üks kuninganna B, siiski armastan sind endiselt," tõdes üks. "Me kutsume sind popi printsessiks tegelikult. Armastame sind ikkagi," oli ka teine konkreetne.

Rannap Roostevaba maailm