Billie Eilishi ema avalikustas tütre lapsepõlve iidoli: olime isegi tema vaimse tervise pärast mures


Billie Eilishi ema avalikustas tütre lapsepõlve iidoli: olime isegi tema vaimse tervise pärast mures
Foto: Scanpix

Billie Eilishi ema rääkis raadiosaates Billie lapsepõlve suurest lemmikust, kelleks oli laulja Justin Bieber. Billi lemmik lugu tema repertuaarist oli "As long as you love me".

Billie Eilish oli Justini muusikasse sedavõrd kiindunud, et ema tundis tütre pärast juba muret, kirjutab Fox News.

Juttu tuli sellest Apple Music Radio saates "me & dad radio". Selles episoodis oli Billie koos oma isa Patrick Eilishiga, kuid erikülalisena tuli stuudiosse ka tema ema Maggie.

Saates tuli juttu sellest, et laulja Justin Bieber oli lapsepõlves Billie Eilishi kinnisidee, eriti tema lugu "As long as you love me".

"Ma mäletan seda kõike väga hästi, eriti seda videot, ning kui Billie sellest loost nii suure õhina ja elevusega rääkis. Ta muud ei teinud, kui lihtsalt nuttis ja nuttis," meenutas Maggie.

Emal oli plaan Billiega lausa terapeudi juurde minna, sest see lugu tekitas talle nii palju valu ja ta ainult nuttis.

Lauljanna vaimse tervisega seotud probleeme on arutatud ka paljudes teistes intervjuudes. Ta on öelnud, et tema elus on olnud perioode, kus ta on nutnud pea iga päev, kuid tänaseks on ta oma probleemidest jagu saanud, ning ta on selle üle äärmiselt uhke. Nende hädadega võitlemisest on Billie teinud ka laulu "listen before i go."

Rannap Roostevaba maailm