Brad Pitt on ekskaasa Angelina Jolie peale sügavalt solvunud: näitleja süüdistab naist milleski eriti nõmedas


Brad Pitt on ekskaasa Angelina Jolie peale sügavalt solvunud: näitleja süüdistab naist milleski eriti nõmedas
Scanpix

Kunagine Hollwoodi säravaim paar Brad Pitt ja Angelina Jolie on pärast pikka ja valusat lahutusprotsessi täielikult tülli pööranud. Õli valas tulle näitlejatari värske intervjuu ajakirjaga Vogue, kus ta väidab, et ta ei saa lastega välismaale kolida, sest Brad elab USAs.

Angelina väidab, et seetõttu peavad paari kuus ühist last olema ka pidevalt isa vahetus läheduses. Kuid 55-aastane Hollywoodis legendi staatusesse tõusnud Pitt sellega ei nõustu ning talle jääb mulje, nagu üritaks tema eksnaine jätta mulje temast, kui halvast kutist selles situatsioonis.

"Brad on pettunud ning tema jaoks on see südantlõhestav, et Angelina sellise kommentaari üldse tegi," ütleb mehe lähedane allikas. Bradi jaoks on eriti nõme sellise asja väitmine, sest väidetavalt on ta niigi mõistev ja paindlik, kui asi puutub Angelina ja laste graafikutesse ning reisidesse.

Kuid siiski on näitleja otsustanud, et ta ei anna avalikult kommentaare Angelina öeldu kohta, sest tema arvates ei teeks see olukorda kuidagi paremaks. "Ta arvab, et see pole tema ja laste huvides, et jagada detaile hooldusõiguste kohta," lisas allikas.