Brad Pitti ja Jennifer Anistoni suhe hakkas taas soojenema juba mõned aastad tagasi: Pitt vabandas, et Angelina Jolie valis


Brad Pitti ja Jennifer Anistoni suhe hakkas taas soojenema juba mõned aastad tagasi: Pitt vabandas, et Angelina Jolie valis
Foto: Scanpix

Peale Angelina Jolie'st lahutust on meedia eriti teravalt hakanud silma peal hoidma Brad Pitti ja Jennifer Anistoni suhtlusel. Staaride läbisaamine on iga päevaga aina parem ning selgub, et asju klaaritakse juba aastaid.

Hiljuti jäi fännidele silma, et Pitt ja Aniston istusid Kuldgloobuste jagamisel vaid mõne meetri kaugusel teineteisest, vahendab Mirror. Väidete kohaselt oli see mõlema staari mänedžeri omavaheline kokkulepe.

Hiljem märkasid terased silmad, et Pitt ja Aniston suundusid ka ühisele auhinnagala järelpeole.

Selgub, et Pitt hakkas endise kallimaga suhteid soojendama juba 2017. aastal, kui võttis omale kindla eesmärgi Anistoni ees oma käitumise pärast vabandada. "Ta on veendunud, et tahab heastada kõik, mida Jennifer tema tõttu läbi on pidanud elama," tõdeb ühine tuttav. "Kui ta 2017. aastal helistas, siis see oli kõige intiimsem kõne, mis neil seni olnud on."

On ilmselge, et lahutus ei olnud Anistonile kerge. Kui 2005. aastal näitlejannalt uuriti, mida ta Pitti ja Jolie esimesest rasedusest arvab, läks mitu minutit enne kui Aniston nutu pidama sai. "Ma pean mõtlema, et olen selle kuidagi ära teeninud. Sest kui ma nii ei mõtleks, siis oleks kogu olukord lihtsalt jõhker," selgitas ta toona.

Rannap Roostevaba maailm