Bradley Cooper aitas Brad Pittil elus tõsise kannapöörde teha: ta on lihtsalt suurepärane

 (1)
Bradley Cooper aitas Brad Pittil elus tõsise kannapöörde teha: ta on lihtsalt suurepärane
Foto: Scanpix

Brad Pitt võib paljudele küll võitmatu Hollywoodi staarina näida, kuid isegi nemad vajavad vahel abi. Selgub, et Bradley Cooper on just see inimene, kes Pitti kõige raskemal hetkel toetas.

Pitt võitis National Board of Review auhinnagalal parima kõrvalosatäitja tiitli, mida tuli üle andma näitleja hea sõber Bradley Cooper, vahendab Mirror.

Pitt tänas sõpra ning selgitas publikule, kui suurepärase inimesega tegu on. "Bradley pani just oma tütre magama ning tormas siia, et see auhind üle anda," tegi näitleja oma sõbra kiitmisega algust.

Pole vast kellelegi enam üllatus, et Pittil on olnud tõsiseid probleeme alkoholiga, mis oli ka üks tugevaid põhjuseid, miks tema ja Angelina Jolie abielu läbi sai. Just sellel, kõige tumedamal perioodil oligi sõber Cooper truult Pitti kõrval. "Ta on lihtsalt suurepärane. Ma sain just tänu sellele mehele kaineks ning alates sellest ajast on iga päev aina rõõmsam olnud. Ma armastan sind ja olen sulle tänulik."

Pitt on oma sõltuvusest alati avameelselt rääkinud ning tunnistas ka hiljutises intervjuus, et just abikaasa Jolie oli üks neist, kes ta anonüümsete alkohoolikute gruppi suunas.

Rannap Roostevaba maailm