Brigita Murutar Paul Neitsovist lahkuminekust: loodeti, et armastus päästab, aga kahjuks sõltuvust ainult sellega ei ravi

 (33)
Eesti Laul 2014 läbimäng
Eesti Laul 2014 läbimängFoto: Andres Putting

Brigita Murutari ja Paul Neitsovi teed läksid lahku eelmise aasta lõpus naise otsusega jääda pigem väikese lapsega kahekesi. Nüüd pihib Brigita Naistelehe veergudel, milline elu Pauliga oli ning tõdeb, et lahkumineku taga polnud vaid sõltuvus: "Kokkuvõttes oli see lihtsalt mitme ebasoodsa asja kokkulangevus."

Brigita tõdeb, et sassis suhted mõjutasid ka lapse heaolu ning see oli kindlasti üks põhjuseid, miks pikalt kaalutud otsus lahku minna lõpuks ka tuli. „Ma ei taha kunagi talle enam nii haiget teha,“ sõnab naine, uskudes, et katkine ja vinduv suhe jätab lõpuks suurema jälje kui lahkuminek.

„Olin Loorega umbes viiendat kuud rase, kui see probleem esile kerkis,“ räägib noor naine ajast, kui tema teadvusesse jõudis mehe kirg kasiinode vastu, varem ei tulnud see lihtsalt jutuks, sest suhte alguses oli Paul mitu kuud n-ö puhas. „Eks tema lähikond lootis, et armastus päästab, aga kahjuks sõltuvust ainult armastusega ei ravi,“ tõdeb ta.

Loe pikemalt värskest Naistelehest.

Pauli tunnetest ja mõtetest saad lugeda pikemalt sellest avameelsest Kroonika usutlusest: Pillimehe avameelne pihtimus | Paul Neitsov: kooselu Brigita Murutariga läks minu ränga sõltuvuse nahka…

Rannap Roostevaba maailm