Brigitte Susanne Hunt ei mõista, miks teda ei kutsutud Kristina Pärtelpoja tüdrukuteõhtule: kas süüdi on hoopis Mallukas?

 (23)
Brigitte Susanne Hunt ei mõista, miks teda ei kutsutud Kristina Pärtelpoja tüdrukuteõhtule: kas süüdi on hoopis Mallukas?
Fotod: Ekspress Meedia/Õhtuleht

Kaks nädalat tagasi korraldati beebiblogijale Kristina Pärtelpojale tüdrukuteõhtu, mis tulevase pruudi jaoks oli täielik üllatus. Paljude suunamudija jälgijate jaoks oli ootamatu see, et peolt puudus Pärtelpoja sõbranna Brigitte Susanne Hunt, kes oli ka ise üllatunud sellest, et teda polnud kutsutud.

Hunt pani kutseta jäämise suure kella külge oma uues blogis. "Sul oli pruudipidu... I wasn't f***ing invited (Ma polnud kurat kustutud - toim.)," lärmab raadiohääl uues videos.

"Kas mina korraldasin? Ma läksin oma lapsele järgi ja järsku olin Viirelaiul," selgitab Pärtelpoeg, kelle tüdrukuteõhtu korraldajaks oli ei keegi muu kui tuntud blogija Mallukas ehk Mariann Treimann. Peoliste hulgas oli veel mitmeid sotsiaalmeediast tuntuid pruudi sõbrannasid.

"Mallukas! Ma käisin su sünnipäeval, me oleme sõbrannad, sa näed, et me oleme Kristinaga sõbrannad, aga noh, oli siis lahe vä?" pärib Hunt. "See oli väga tore pidu," meenutab Pärtelpoeg videos ning kirjeldab, kuidas nad sõbrannadega viina jõid.

"Brigitte paneb mulle puid, et teda pole kutsutud, aga veame kihla, et kui teda oleks kutsutud, siis ta poleks niikuinii tulnud, sest ta pole käinud mitu aastat minu sünnipäevadel, gender reveal peol (lapse soo avalikustamisel), sul oli mitu pidu..." meenutab tulevane pruut.

Seotud lood:

"Mis sa ajad, ma käisin Khelani katsikul," paneb Hunt vastu.

Vaata naiste vaidlust videost!