Brigitte Susanne Hunt ja Anu Saagim matsid sõjakirve: raadiohääl liitub Saagimi stand-up showga


Brigitte Susanne Hunt ja Anu Saagim matsid sõjakirve: raadiohääl liitub Saagimi stand-up showga
Brigitte Susanne Hunt ja Anu SaagimÕhtuleht/Ekspress Meedia

Kaks aastat tagasi, vaid mõni päev enne seda, kui Anu Saagim pidi koos Liina Pulgese ja Brigitte Susanne Hundiga alustama stand-up showd "Head tüdrukud nii ei tee", hüppas praegune Sky Plus ja aasta seksikaim naine Hunt projektist alt ära.

Seda pärast seda, kui etenduse jaoks olid tehtud spetsiaalne fotosessioon, reklaamplakatitel kujutatud kõik kolm naist ja esietendus oli välja müüdud.

Saagim ja Pulges leidsid Hundile Kethi Uibomägi näol endale asenduse ning stand-up showst sai Eestis suur hitt.

Saagim kommenteeris 2018. aastal Brigitte althüppamist: "Brigitte Susanne Hunt on endast jätnud mulje kui jube kõvast sekspommist, kes millegi ees risti ette ei löö, ja nüüd keerab sellise käki kokku! Tema ei julge lavale tulla, sest ei tea, mida teised arvata võivad! Uskumatu!"

Aga nüüd on algse trio liige Brigitte tagasi. Kuna Kethi Uibomägi ühineb juuli lõpus ühe põneva teleprojektiga, siis asendab teda juba 31. juulil Laulasmaal toimuval vestlusõhtul Brigitte, kirjutab Õhtuleht.

Loe pikemalt Õhtulehest.

Seotud lood:

Anu Saagim, Liina Pulges ja Kethi Uibomägi osalesid Brigitte blogis, kus räägiti ka kaks aastat tagasi toimunud intsidendist.