Brigitte Susanne Hunt: ma ei ole alati piltilus printsess, vaid mul on päevi, kui näen välja nagu kodutu

 (97)
BRIGITTE SUSANNE HUNT
BRIGITTE SUSANNE HUNTFoto: Kristjan Lepp

Krehvtise suuvärgiga Brigitte Susanne Hunt teenib leiba Power Hit Radio saatejuhina, kuid noored teavad teda peamiselt Instagramist ja koostöös telekanaliga TV3 ilmuvast videoblogist.

„Ma loodan väga, et ma olen oma jälgijatele eeskuju sellega, mille eest ma seisan ja milline ma olen. Ma olen julge, vahetu, aus, teenin oma raha ise, teen tööd, mida armastan, väärtustan enesearengut ja haridust, oma perekonda ja lähedasi ning võtan kõike läbi huumori. Ma soovin alati kõikidele südamest parimat,” ütleb Eesti noorte 2018. aasta üheks suurimaks mõjutajaks valitud Brigitte Eesti Päevalehele antud intervjuus.

Tema sõnul on kõige tähtsam ausus ja see kuvab selgelt läbi ka tema postitustest: „Ma ei ole alati piltilus printsess, vaid mul on päevi, kui näen välja nagu kodutu – julgen selliseid pilte sotsiaalmeedias jagada. Julgen rääkida oma ebaõnnestumistest ja valedest otsustest. Julgen kritiseerida ja oma arvamuse eest seista. Minu jaoks ei ole tabuteemasid. Ausus on palju seksikam ja imetlusväärsem kui teesklemine.”

Loe lähemalt Eesti Päevalehest! Terve noorte mõjutajate edetabeli leiad aga SIIT!