Brigitte Susanne Hunt: ma olen nii katki ja mu maailm on miljoniks tükiks

 (133)
Hunt sünnipäev 2019
Hunt sünnipäev 2019Foto: Andrei Ozdoba, Pressimaterjal

Eile hommikul jahmatas Brigitte Susanne Hundi fänne kurb teade, et noorte poolteist aastat kestnud suhe on ootamatult läbi. Lauljanna teatas fännidele, et eelneval õhtul peol käinud Ron Nõmm suudles seal hoopis teist naist ning jäi sellega ka videos vahele.

Täna hommikul teatas Hunt oma sotsiaalmeedias, et ei soovi oma endise kallima harjumustest enam midagi kuulda. "Palun säästke mind igasugusest infost, mis puudutab Roni käitumist minevikus, olevikus ja tulevikus. Ärge saatke mulle neid infokilde, pilte ja videoid."

Tuntud telenägu tunnistab, et lahutus on ta tõeliselt katki teinud, mistõttu vajab nüüd aega endale. "Ma olen nii katki ja mu maailm on miljoniks tükiks, nii et palun andke mulle aega ennast kokku korjata."

Foto: Kuvatõmmis

Staari eile tehtud postituse all on mitmed fännid tunnistanud, et sellist käitumist oli noormehest tegelikult juba ammu oodata. Kahju ikka aga kas see polnud mitte juba ammu teada tõsiasi , et ta on petnud ? Korduvalt käinud jutud läbi .. mõni lihtsalt ei taha kuulata," tõdes üks. "Väga kahju muidugi, tundusite õnnelikud. AGA, kas teie suhe mitte ei alanud, kui olite kellegi teisega koos? Ehk siis suhe sai alguse sellest, nii sina kui Ron petsite oma eelmisi suhteid. Ehk siis oli arvata, et see mingi aeg juhtub, sest siin on näha mustrit.....," juhtis teine tähelepanu minevikule.


Rannap Roostevaba maailm