Brigitte Susanne Hunt: mu väärikus ei luba jagada raha eest oma mineviku "meestekogemusi"

 (51)
Kroonika 12.10.18
Kroonika 12.10.18Foto: Dmitry Knut

Bravuuritar Anu Saagim avalikustas mõned nädalad tagasi, et täna õhtul toimuval "Head tüdrukud nii ei tee" vestlusõhtul ei osale Brigitte Susanne Hunt, kes algselt oli lubanud esineda ja tegi kaasa ka reklaamfotodel. Nüüd selgitab raadiosaatejuht oma loobumise tagamaid Facebookis.

"Nonii, annan nüüd avalikult aru, miks ma otsustasin Saagimi ja Pulgese vestlusõhtust mitte osa võtta, ilma, et ma viskaks teised osalejad bussi alla ja jagaksin suvalisi hinnanguid teiste osalejate kohta.

Avalikkuse ette jõudis vaid see kopeeritud osa mu kirjast, et ma ei julge kaasa teha. Ma ei julgegi oma fänne alt vedada - nii on. Miks ma tundsin, et ma veaksin oma jälgijaid selle projektiga alt?

1. Minu, Liina ja Anu algne kokkulepe oli, et pilet maksab 20 eurot. See summa oli ärahüppamise punktis minu hinnangul liiga suur, mida mina oma jälgijalt küsida tahaksin - selle eest, et nad kuulaksid mind lihtsalt rääkimas. Ma olin valmis küsima 20 eurot suurepärase etenduse eest, millega on tehtud proove ja mille stsenaarium on täielikult paigas.

2. Vastupidiselt Anu väitele, et proovid on toimunud kuid, siis mina pole oma silmaga ühtegi proovi veel pealt näinud ega selles osalenud. Proovide puudus oli üks otsustav aspekt, miks otsustasin kaks nädalat varem mitte kaasa teha.

3. Nii, nagu kirjutasin privaatses kirjas tüdrukutele Facebookis päev enne piletimüüki, siis ma pole valmis kaasa lööma, sest mu väärikus ei luba jagada raha eest oma mineviku "meestekogemusi", kui pole kindlat stsenaariumi ega proove. Algselt sain ma aru, et Liina kirjutab suvel meie jagatu põhjal ühtse stsenaariumi - mitte, et me lihtsalt saame kokku ja räägime oma kogemustest.

Seotud lood:

4. Isiklikud erimeelsused, mida ma avalikult ei jaga, sest austan nii Liinat kui Anu."

Pikemalt saad lugeda Brigitte postitust Facebookist.

Eelmise nädala Kroonikas andis kommentaari juhtunu kohta ka Saagim, kes süüdistas sekspommi alatus althüppamises: "Brigitte Susanne Hunt on endast jätnud mulje kui jube kõvast sekspommist, kes millegi ees risti ette ei löö, ja nüüd keerab sellise käki kokku! Tema ei julge lavale tulla, sest ei tea, mida teised arvata võivad! Uskumatu!" pahvatas ta.

Loe pikemat Anu Saagimi kommentaari siit.

Rannap Roostevaba maailm