Brigitte Susanne Hunt paljastas tüli avaliku elu tegelasega: ta ütles mulle, et ma olen ebasiiras inimene

 (51)
Hunt sünnipäev 2019
Hunt sünnipäev 2019Foto: Andrei Ozdoba, Pressimaterjal

Seltskonnakaunitar Brigitte Susanne Hunt avalikustas TV3 Blogis, et läks ootamatult riidu Eesti avaliku elu tegelasega, kuid ei suvatsenudki sellel ennast häirida lasta.

Hunt kirjeldas blogis, et märkas paar nädalat tagasi, kuidas üks tuntud eestlane teda Instagramis enam ei jälgi. Muidugi tõmbas selline otsus omajagu tähelepanu ning telenägu otsustas asja uurima hakata. "Küsisin ta käest otse, et miks ta otsustas mind Instagramis mitte enam jälgida. Kas ma tegin midagi või kas mu sisu enam ei huvita sind," meenutas Hunt vestlust.

Ilma pikema jututa sai noor naine lühida, kuid mitte eriti konkreetse vastuse. "Ta vastas mulle, et, sest sa oled ebasiiras inimene."

Hunt ei lasknud vastusel ennast kõigutada ning otsustas olukorrale hoopis teise nurga alt läheneda. "Selle asemel, et langeda tema tasandile või hakata vastu sõimama või kaitsma, ma lihtsalt sain aru, et see inimene ei tunne mind. Ta paneb mulle hinnangu kuskilt täiesti lambi kohast. Tal on õigus seda hinnangut anda ja tal on õigus mu jälgimine lõpetada," selgitas raadiohääl ning tunnistas, et tema asi on lasta inimestel arvata, mida keegi ise soovib.