Brigittet petnud Ron tegi vahetult enne skandaali elus suure kannapöörde: lahkumine oli minu isiklik otsus!

 (108)
Lisatud Roni esimene kommentaar pärast skandaali!
Brigittet petnud Ron tegi vahetult enne skandaali elus suure kannapöörde: lahkumine oli minu isiklik otsus!
Foto: Õhtuleht/Kuvatõmmis

Eelmise nädala laupäeval tabas Brigitte Susanne Hunti (24) šokk, kui selgus, et tema armastatu Ron Nõmm (26) oli reedeses peoöös suudelnud võõrast blondiini. Tuleb välja, et skandaali kistud Roni jaoks oli eelmine nädal väga tormiline, sest vaid päev enne saatuslikku õhtut oli ta otsustanud ka töölt lahkuda.

Seda uudist kinnitas Kroonikale ka Ron isiklikult. "See, et ma lahkun Ekspress Meediast ja reklaamivaldkonnast ei ole kuidagi seotud äsja meedias lahvatanud skandaaliga. Lahkumine oli minu isiklik otsus ning juba varasemalt kokkulepitud," ütleb Nõmm napis vastuses, kuid rohkem ta laupäeva öösel juhtunut kommenteerida ei soovi.

Eelmise laupäeva hommikul teatas Brigitte, et ta on viivitamatult tema ja Roni ühisest armupesast lahkunud ning ta postitas juhtunu ka sotisaalmeediasse ja hõikas välja soovi üürida 400 euro eest korter.

“Kallid naised, kui teiega on kunagi nii käitutud, siis te peate kindlasti minema ka lahku,” teatas Hunt sotsiaalmeedias. “Ma lähen eluga edasi ja leian uue sitaks fucking ägeda mehe, kes mulle never nii ei teeks.”

Siiski otsustas avalikult Roni halvustanud Brigitte mehega ära leppida ning edaspidi läbi saada, kuid kokku nad siiski tagasi ei läinud.

Rannap Roostevaba maailm