Britid panustavad: kas kuninglik järeltulija sünnib Kardashiani beebiga samal päeval? Aga kuidas ta sünnib?

 (7)
Britid panustavad: kas kuninglik järeltulija sünnib Kardashiani beebiga samal päeval? Aga kuidas ta sünnib?
AFP/Scanpix

Spekulatsioonid Cambridge'i hertsogi ja hertsoginna perre sündiva lapse soo ja nime üle koguvad raseduse edenedes aina tuure, samuti on leidnud selle juures teenimisvõimaluse enneustusportaalid, kes raha kokku kraabivad kõikvõimalike panustega kuningliku beebi teemal. Neist ebaveidraim on vast nimele ja soole panustamine.

Ennustajatele on põhjust andnud just tüdrukule panustada siiani alati diskreetse Kate Middletoni keelevääratus tema hiljutisel külastuskäigul Grimsbysse. Allikas rahva hulgast kinnitab, et kingitud kaisukaru peale oli Kate tänanud ning öelnud, et võtab selle oma "t.."

Ennustusportaal Ladbrokers on hiljuti saanud palju panuseid ka just tütrenimele Alexandra, mille koefitsient on viimastel päevadel hüppeliselt vähenenud, olles tänaseks 3, kirjutab Daily Mail. Pealegi ei ole alates 1863. aastas kuninglikus perekonnas olnud ühtegi Alexandrat.

Lisaks lihtsatele asjadele nagu sugu ja nimi saab teistes Briti ennustusportaalides panustada ka näiteks lapse juuksevärvile, sünnikellaajale, kuupäevale, sellele, milline väljaanne saab lapsepiltide esmaavaldamisõigused ning ka sellele, kas laps sünnib samal päeval kui Kim Kardashiani beebi. Veidraim panusevõimalus on aga vast see, kuidas ta sünnib - hetkel on suurem tõenäosus, et keisrilõikega.

Milline oleks sinu arvates kena nimi sündivale printsile või printsessile?