Britney Spears avalikustas veidra detaili, mis aitas tal end turvaliselt tunda: ainult ilusad inimesed võisid seda teha


Britney Spears avalikustas veidra detaili, mis aitas tal end turvaliselt tunda: ainult ilusad inimesed võisid seda teha
Foto: Scanpix

Lauljanna Britney Spears tunnistas hiljutises sotsiaalmeedia postituses, et on terve elu tundnud end kindlana tänu ühele väiksele detailile, mis iga kord justkui lapsepõlve tagasi viib.

Sotsiaalmeedias jagatud pildil poseerib Spears väikse tukaga, mis talle uskumatult palju tähendab, vahendab Fox News. "Kes oleks arvanud, et tukk võib nooremaks muuta," naljatas Spears pildi pealkirjas.

"Ma kaotasin oma tuka ära 3. klassis ja mäletan seda päeva nagu eilset. Nii suur asi oli oma otsmik nähtavale tuua. Ainult ilusaid inimesed lõunas võisid seda teha ja ma ei tundnud ennast kunagi piisavalt ilusalt," selgitas Spears. "Mul olid koledad hambad ja ma tundsin ennast nagu inetu pardipoeg."

"Läksin koju ja ütlesin, et võib-olla ma saan olla nagu vanemad tüdrukud ja ka oma otsaesist näidata. Tegingi seda ja nägin nii halb välja, aga ise pidasin end väga ilusaks," meenutas lauljanna ajaloolist päeva.

"Sellest ajast saati on mu soeng muutumatu olnud. Inimesed valivad erinevaid viise, kuidas end kaitstult tunda... kui ma oma tuka ette tõmban, siis tunnen end turvaliselt. Peaaegu nagu oleks tagasi 3. klassis," tunnistas Spears.