Britney Spears teda hiljuti tabanud tugevast stressist: asjad, mida räägitakse, on kontrolli alt väljas

 (1)
Britney Spears teda hiljuti tabanud tugevast stressist: asjad, mida räägitakse, on kontrolli alt väljas
Foto: AP/SCANPIX

Peale vaimse tervise raviasutusse minemist pole lauljanna oma tervisest rääkinud. Tema olukorrast liigub palju erinevaid jutte ja nüüd on ta otsustanud ise kõik ausalt ära rääkida.

Popstaar postitas sotsiaalmeediasse video, milles räägib, et soovib vaid teada anda, et temaga on kõik korras ja ta naaseb peagi fännide ette, vahendab Mirror.

Popstaar tunnistab, et asjad, mida ta perele ja meeskonnale on öeldud, on kontrolli alt väljunud ja vajavad tähelepanu. "On kõlakad, tapmisähvardused mu perele ja meeskonnale ning lihtsalt nii palju segaseid asju, mida öeldakse. Ma proovin enda jaoks aega võtta, aga kõigega, mis toimub, on see lihtsalt raskem."

Popstaar rahustab fänne, et ei tasu uskuda kõike, mida kuulda või näha on. "Need võlts kirjad kirjutas Sam Lutfi aastaid tagasi, mina neid ei kirjutanud. Ta teeskles, et on mina ja suhtles meeskonnaga neid võlts kirju saates."

"Mu olukord on unikaalne, aga ma teen kõik, mis praegu parim on. Te võib-olla juba teate seda minust, et ma olen tugev ja võitlen selle eest, mida tahan! Teie armastus ja pühendumus on imeline, kuid praegu vajan ma veidi privaatsust, et tegeleda raskete asjadega, mida elu mulle pillub."