Britney Spearsi isa ja skandaalse blogija kohtulahing sai lõpuks konkreetse otsuse: on aeg lõpetada


Britney Spearsi isa ja skandaalse blogija kohtulahing sai lõpuks konkreetse otsuse: on aeg lõpetada
Foto: Scanpix

Lauljanna Britney Spearsi vaimsest tervisest on viimasel ajal üha enam juttu, mistõttu ka hooldajaks määratud isa on taas tähelepanu keskpunkti sattunud. Just seetõttu jäi ta ka ette blogijale, kes suisa kohtusse pöördus.

Dokumentide kohaselt sai Spearsi isa võidu blogija Anthony Elia vastu, kes staari vanema väidetavate pahatahtlike eesmärkide tõttu võimudele andis, vahendab Fox News.

Kohtuotsus tegi kindlaks, et Elia ei tohi rääkida negatiivselt Britneyle määratud järelvalvest ning tema levitatud postitustest. Samut ei tohi ta paluda teistel seda enda eest teha.

Kõik sai alguse sel suvel, kui Spearsi isa James hakkas saama surmaähvardusi blogija tõttu, kelle sõnul ta staari sotisaalmeediat maine mustamiseks karmilt ära kasutas. "Kõik sellelt, et teda negatiivselt näidata ja talle liiga teha."

Blogija on ka väitnud, et lauljannat hoitakse sunniviisiliselt kinni ning tema enda tehtud postitusi kustutatakse, et jätta mulje nagu ta veel vajaks hooldamist. "Aeg on, et teooriad ja liikumine #FreeBritney lõppeks. Elia on võtnud oma eesmärgiks jagada mitmeid valesid ja jõhkraid kuulujutte Britneyst ning tema meeskonnast, mis kõik staari veelgi enam kahjustavad," on dokumentides kirjas.