Buckinghami palee seebikas! Harry ümber keerlevad sõprus- ja sugulussuhted on enam kui keerulised

 (18)
Prints Harry ja Cressida Bonas
Prints Harry ja Cressida BonasFoto: Stefan Wermuth, Reuters

Prints Harry viimatine väljavalitu Cressida Bonas, kellega nad hetkel lahus on, sihib endiselt oma kuninglikust soost ekspeikat ning on talle esitanud ultimaatumi ja andnud aega otsustada kuni augustini, kas suhe jätkub või ei. Et kõik laitmatult toimiks, kasutab neiu esiteks osavaid manipulatsioonivahendeid ja teiseks oma muljetavaldavaid sõprus- ja sugulussidemeid, mis aga isegi raudsemate närvidega kõmufännil juhtme kokku ajab, väidab Daily Mail.

Cressida on nimelt Harry sugulaste, printsesside Eugenie'i ja Beatrice’i parim sõbranna ja pikaajaline perekonnatuttav — nende kaudu ta muide Harryga alguses tutvuski! Neiu on ühtlasi lõpetanud maineka Leedsi ülikooli, mis tähendab, et tema ja printsi sõprusringkonnad langevad suuresti ühte, mis suurendab ta mõjuvõimu olulisel määral. Ei ole ka vähetähtis see, et Cressida ema leedi Mary Gaye Curzon on üks Inglismaa muljetavaldavamaid kosjamoore, kelle mahhinatsioonid tütar kuninglikku perre sokutada, on seni vilja kandnud.

Kuid oh häda, lootustandva asja ajab ülikeeruliseks see, et Cressida eelpool mainitud parimate sõbrannade Beatrice’i ja Eugenie’i (ning seetõttu ka Harry) parimaks sõbraks olev Thomas Van Straubenzee on abielus Harry pikaajalisima ekspruudi Chelsy Davy parima sõbranna Melissa Percy’ga. Ning Chelsy käis just äsja Ibizal intiimselt lustimas koos Cressida sugulase Jacobi Calthorpe’iga. Jeerum, milline Buckinghami palee seebiooper!