Cameron Diaz plaanib taas näitlema hakata: muidugi, kõik tahavad ju sinna tagasi

 (1)
Cameron Diaz plaanib taas näitlema hakata: muidugi, kõik tahavad ju sinna tagasi
Foto: Scanpix

Näitlejanna Cameron Diaz on juba kuus aastat näitlemisest eemale hoidnud. Tundub, et viimaks on siiski käes aeg tagasi armastatud rajale minna.

Hiljuti Gucci Westmanile intervjuu andnud staar selgitas, et kõik näitlejad soovivad lavale tagasi, vahendab Fox News. "Muidugi, kõik tahavad millalgi näitlemise juurde tagasi minna. Ma ei ütle iial iial."

Kuigi näitlemist Diaz tulevikust täielikult välja ei jätnud, siis ometi tunnistab, et on vaadanud ka teisi valdkondi. "Praegu vaatan ma maastiku kujundamist ja tervist. Ükskõik, mille ma valin, see saab olema miski, mida ma kirglikult armastan."

Varem selgitas Diaz väljaandele InStyle, et tegeles näitlemisega 25 aastat, mis on tema hinnangul väga pikk aeg. "Mina oma silmis olen andnud rohkem kui pool elu avalikkusele. Tundsin, et mul on aeg võtta hetk iseendale ja valida, kuidas ma avalikkusesse naasta soovib, kui soovin. Ma ei igatse esinemist."

Esimest korda nägi Hollywood Diazt 1994. aastal filmis "The Mask". Tema seni viimane etteaste oli 2014. aasta filmis "Annie".