Camilla on hulluks läinud? Naine nimetab prints Harryt Diana sohilapseks!

 (80)
Kuninglik laupäev
Camilla on hulluks läinud? Naine nimetab prints Harryt Diana sohilapseks!
Foto: TOBY MELVILLE, REUTERS

Kuningakojas käärib neil päevil hullemini kui vanas viinamarjavaadis. Cambridge`i hertsoginna Catherine ning printsid William ja Harry on kurikuulsa Camillaga tülli pööranud. Kuuldavasti on alkoholiprobleemide käes vaevlev Camilla lisaks kõigele armukade, sest noored kuningliku pere liikmed on meedias palavalt armastatud, samal ajal kui prints Charlesi ja Camillat peetakse igavateks eesliteks.

Prints Charles on varem kurtnud, et tema kõned saavad tunduvalt vähem tähelepanu kui Cambridge`i hertsoginna uus kleit või soeng. Samas peaks Charles olema sellega harjunud, sest ajal, mil ta oli abielus särava printsess Dianaga, oli viimane alati tunduvalt rohkem rambivalguses.

Youth Health vahendab, et Camillale ei mahu siiski noorte kuninglike populaarsus pähe ja ühest viimastest üritusest paisus pöördumatu tüli. Ükskõik, mida Catherine ka söögilauas ei öelnud, vaielnud Camilla talle vastu. Kui Harry Catherine`i kaitseks välja astus, tulid lõpuks ometi ilmsiks Camilla tegelikud tunded noore printsi suhtes. Nimelt teatas naine, et prints Harry pole muud kui Diana kõrvalsuhtest sündinud asjake. Kogu loo teeb eriti vürtsiseks tõik, et seda kõike kuulis pealt poegade isa prints Charles.

Seotud lood:

Tõepoolest on meedia omal ajal spekuleerinud, et prints Harry võib olla Diana ja tolle armukese James Hewitti suhtest sündinud laps. Paraku on neid lugusid alati naeruväärseteks peetud ning Charles ja Harry on iseäranis lähedased. Nüüd nõuab aga Camilla, et Harryle tehtaks DNA test. Kuidas prints Charles peab vastu sellele, et ta muudkui kaugeneb alkoholilembese abikaasa tõttu oma poegadest ja kahest lapselapsest, näitab aeg.

LOE LISAKS: Kättemaks või kius? Kate ja William Camillale oma lapsi ei näita

Rannap Roostevaba maailm