Cardi B seisab silmitsi kuni nelja aastase vangistusega: ma ei lähe vangi, mul on tütar!

 (3)
Cardi B seisab silmitsi kuni nelja aastase vangistusega: ma ei lähe vangi, mul on tütar!
Foto: Scanpix/Starmax/PA Images

Räpparit Cardi B süüdistatakse tervelt 12 episoodis, millest kaks on kuriteod, ja mis kõik võtsid aset ühes New Yorki stripiklubis.

Cardi B arreteeriti mullu oktoobris baarikakluses osalemise eest ja nüüd oli räpparil aeg oma tegude eest kohtus tunnistada, vahendab The Sun.

Väidetavalt ründas 26-aastane Grammy võitja baariteenindajat nii, et isegi toolid ja pudelid lendasid. Cardi B põhjustas kahele sealsele töötajale väiksemaid vigastusi.

Räpparile pakuti varianti ennast ainult väärtegudes süüdi tunnistada, mis oleks taganud vanglast pääsemise. Räppar aga keeldus sellest ja ei olnud nõus ennast süüdi tunnistama. Selle tagajärjel koondati tema vastu terve ports uusi süüdistusi, sealhulgas ka ründamine, ahistamine ja kehavigatsuste tekitamine.

Kui naisräppar mõistetakse süüdi kõikides - kaasa arvatud kahes kuriteo süüdistuses võib tema karistuseks kujuneda kuni neli aastat vangistust.

Cardi B jääb aga enesele kindlaks, et ta on süütu ja ütles enne kohtut isegi fännidele: "Mida kuradit te mõtlete, ma ei lähe vangi. Mul on tütar!"

Muusikaartisti uus kohtuistung võtab aset 9. septembril.