Cheryl Cole`i abikaasa anus ja ulus, et seksiskandaali vältida

 (18)
Ashley Cole (Chelsea)
AFP / Scanpix

Inglise jalgpallistaar Ashley Cole (29), kes on abielus maailma seksikamaks hääletatud lauljatari Cheryliga (26), on petnud oma naist vähemalt neljal korral.

Äsja avalikuks tulnud afääri ameeriklanna Anniga tahtis Ashley iga hinna eest takistada avalikkuse ette tulemast, kuid ebaõnnestunult, naine andis kõmulehe vahendusel teada kõrvalehüppe üksikasjad, vahendab The Sun.

Mullu suvel Chelsea jalgpallimeeskonnaga USA turneel olnud vutitäht Ashley Cole võrgutas ära ja veetis neljatunnise seksimatši ameeriklanna Ann Corbittiga Four Season hotelli luksusnumbris Seattle`is.

Ann märgib, et mees oli voodis väga himur, aga ka osav, seikluslik ja hooliv partneri vajaduste suhtes.  Hommikul oli Ashley initsiatiivil veel üks seksiraund maha peetud.

Ann Corbitt kinnitas, et ei teadnud enne, et mees oli abielus. Alles järgmisel päeval internetist sai ta teada, kellega on tegu. Ja et mees oli ka varem naist petnud.

Kuigi Ashley oli tahtnud Anniga veel kokku saada, keeldus naine edasisest suhtlemisest.
Ashley palus, ja suisa nuttis telefonitorus, et Ann ei paljastaks suhet: “Ma ei taha oma naist kaotada, ma ei elaks seda üle.“

Loe ka artiklit: Abikaasa pettis jälle maailma seksikaimat naist!