Courtney Cox vaatab isolatsioonis "Sõpru" alates esimest osast: ma ei mäleta sellest midagi, põrusin igas fännitestis


Courtney Cox vaatab isolatsioonis "Sõpru" alates esimest osast: ma ei mäleta sellest midagi, põrusin igas fännitestis
Foto: Scanpix

Kümme aastat maailma ühe kõige ikoonilisema sarja "Sõbrad" peaosas Monicana olnud Courtney Cox tunnistas eile antud intervjuus, et hakkas sarja otsast peale just isolatsioonis istudes vaatama ja tunnistab, et ei mäleta sellest pea miskit.

"Ma ei mäleta isegi sarjas olemist. Mul on nii halb mälu," naljatas näitlejanna intervjuus, vahendab Daily Mail.

Saatejuht Jimmy Kimmel ei suutnud staari uskuda ja küsis üle, kas tõesti ei mäleta ta isegi teistega suhtlemist mitte. "Ma ilmselgelt mäletan kõigi armastamist ja et meil oli nii lõbus ning ma mäletan üksikuid hetki oma elust, kui ma olin seal, kuid ei mäleta episoode! Ma ei teeks ühtegi testi kunagi ära, kukuks kõik läbi!"

Õnneks mäletab Cox veel oma tegelase nime, kuid selgitab, et sedagi tänu õnnelikule juhusele. "Inimesed armastavad seda sarja nii väga ja ma otsustasin seda otsast peale vaatama hakata. Alustasin just esimesest hooajast! See on tõesti hea!"

Kimmel tutvustas näitlejannale oma sugulast, kes on enda sõnul täielik "Sõprade" superfänn. Saatejuht küsis mõlemalt küsimusi, millest mitte ühelegi Cox õiget vastust anda ei osanud.

Seotud lood:

Hiljuti teatasid staarid, et tulemas on ka uued episoodid, mida sel nädalal filmima oleks hakatud. Eriolukorra tõttu lükkus filmimine edasi ja fännid on sunnitud kauem ootama.