Dalai-laamaga kohtunud Lady Gaga ajas hiinlased marru!

 (3)
Dalai-laamaga kohtunud Lady Gaga ajas hiinlased marru!
Foto: AFP

Möödunud nädalavahetusel dalai-laamaga kohtunud Lady Gaga on hiinlased marru ajanud ning suure tõenäosusega võib staar Hiinas tuuritamisest suu puhtaks pühkida.

Ameerika popstaar kohtus pühapäeval Tiibeti vaimse liidriga, et rääkida meditatsioonist, vaimsest tervisest ja joogast ning BBC andmete kohaselt on Gaga sattunud nüüd seepärast Hiina kommunistliku partei musta nimekirja. Õhku on tõsunud ka küsimus, kas Hiinas ühel kõige populaarseimal lääne muusikul lubatakse enam oma jalga sinna üldse tõsta.

Lisaks poliitikutele on kulm kortsus ka Lady Gaga fännidel, kes ei suuda lauljatari käitumist mõista. "Dalai tegi põhimõtteliselt sama asja, mida teeb ISIS," heidab üks Gaga austaja ette. "Gaga, kas sul on õrna aimugi, mida see mees teinud on. Ta on hiinlaste jaoks põhimõtteliselt Bin Laden," kurdab teine.

Tegemist pole sugugi esimese staariga, kes on hiinlastelt esinemiskeelu saanud. Hiina on enda jaoks maha kandnud ka Tiibeti iseseisvumist toetanud Miley Cyruse, Selena Gomezi, Jay Z, Bob Dylani, Björki ja Oasise.

Watch the full video of our live panel on Kindness at The #usmc2016 HERE: https://youtu.be/ikBi_qVJKis

A photo posted by Lady Gaga (@ladygaga) on