Denise Richards avalikustas, kuidas ta tütardele rääkis Charlie Sheeni jõhkrast käitumisest: see oli väga tume aeg


Denise Richards avalikustas, kuidas ta tütardele rääkis Charlie Sheeni jõhkrast käitumisest: see oli väga tume aeg
Scanpix

Sajandi alguse ühe kuumima Hollywoodi paari moodustasid näitlejad Charlie Sheen ja Denise Richards, kelle pöörane neli aastat kestnud abielu täitis seltskonnaajakirju mitu aastat. Nüüd avalikustas Richards uusi detaile selle kohta, kuidas ta selgitas nende kahele ühisele tütrele isa alkoholismi ja uimastisõltuvust.

Richards, kes on juba mitu hooaega olnud tõsieluseriaali "The Real Housewives of Beverly Hillsi" staaridest, rääkis saates, et tal on hetkel probleeme kahe teismelise kasvatamisega. 49-aastane näitlejatar üritab saates ümber lükata arvamust nagu ta oleks sama pöörane vanem nagu Sheen.

"Paljudel inimestel on arvamus, et ma olen pöörane ja metsik, kuid Charlie oli kaine kui me abiellusime. Me ei ole selline logisev paar nagu paljud inimesed arvavad. Me ei olnud," ütleb Richards nüüd. Väidetavalt on paari vanem tütar, 16-aastane Sami söömas oma ema närve. "Vahepeal ma mõtlen, et kas ta teeb seda ainult selleks, et mingit reaktsiooni saada."

Richards avalikustas, et kui tütred olid väiksed ning nende abielu oli juba lahutatud, siis valetas ta Samile ja Lolale, et et isa läks tööle. Tegelikuses võitles Sheen viinakuradiga ning ta oli sõltuvuses narkootikumidest. "See oli väga tume aeg, väga toksiline ja ma pidin lahutuse sisse andma, kui ma olin kuuendat kuud rase."