Denise Richards meenutab, kuidas Charlie Sheen perekondlikule õhtusöögile lõbutüdruku kaasa võttis

 (13)
Denise Richards meenutab, kuidas Charlie Sheen perekondlikule õhtusöögile lõbutüdruku kaasa võttis
Scanpix

Charlie Sheen’i eksabikaasa Denise Richards meenutab kummalist seika, nimelt võttis elunautlejast staar kord perekondlikule söömaajale kaasa prostituudi, vahendab People.

Kui Charlie võttis prostituudi perekondlikule tänupüha õhtusöögile kaasa, üritas Denise naise jaoks õhustiku võimalikult mugavaks teha.

Denise meenutas kummalist juhtumit, mis juhtus mõned aastad tagasi. Sheen saabus enda eksabikaasa koju õhtusöögile, kaasas prostituut. Richards pidi seepeale enda isale seletama, kes see võõras naine on.

"Mind ei huvitanud see. Ta ütles, et see ja see on siin ning ta ootab autos kuniks me õhtustame," meenutas naine.

"Ma ütlesin, et issand jumal, nii ei saa. Ta ei saa autos istuda," ja tunnistab, et ta kutsus prostituudi lauda. "Meil oli pikk laud, ta istus teises otsas."

"Me ütlesime lastele, et see on lihtsalt issi sõber, tema assistent," seletas naine. (Sheeniga on neil kaks ühist tütart)

Õhtusöögi ajal sattus prostituut istuma Denise Richardsi isa kõrvale, kes naisest esialgu üldse sotti ei saanud.

"Mu isa istus tema kõrval. Ühel hetkel tuli ta mulle kurtma, et tema arust on selle naisega midagi valesti. Uurisin, et miks sa nii arvad? Isa siis rääkis, et ta üritab temaga juttu teha, kuid naine ei vasta mitte midagi."

"Ütlesin isale, et see naine on prostituut, ära küsi temalt midagi."

Seotud lood:

""Mida!?" "Ta on prostituut?" Ma vastasin, "Jah, mida sa siis arvasid? Nad ei ole alati võrksukkades ja pesus, isa", ütlesin mina."

Richardsi isa möönas seepeale "See on Charlie!" ja tunnustas tütart selle eest, et ta prostituudi lauda kutsus.

Charlie Sheen ja Denise Richards läksid lahku 2004. aastal.

Rannap Roostevaba maailm