Diana Arno: Keskerakond tahab nimekirja pikemana näidata

 (37)
Diana Arno: Keskerakond tahab nimekirja pikemana näidata
Foto: Andres Putting

Miss Diana Arno, kes 2010. aastal pärast viivukest Keskerakonnas olemist sealt välja astus, on teadlik, et erakond hoiab endiselt teda enda nimekirjas. "Ma arvan, et nad tahavad, et inimeste arv oleks suur ja sellepärast ei kustuta lahkunud liikmeid nimekirjast," räägib Diana Publikule.

"Kõik liikmed, keda mina tean, et on erakonnast välja astunud, on endiselt nimekirjas," imestab Diana.

Kuigi kaunis miss on teadlik, et on endiselt nimekirjas, pole ta Kerakerakonna poole enda nime kustutamiseks pöördunud. "Ma pole jõudnud sellega tegeleda," põhjendab Diana, et ajad on kiired olnud. "Ma isegi ei tea, kelle poole ma peaksin pöörduma, sest ma ei suhtle sealt kellegagi."

Diana Arno astus Keskerakonda 2009. aastal pärast missivalimisi. Kohe kandideeris Diana ka kohalike omavalitsuste valimistel. "Kui osutun valituks, siis tahaksin aidata lasteaedasid ja koole. Enne tuleb nende probleemid ära kuulata ja siis tegutsema asuda. Kui mul on mingi eesmärk, siis selle ma ka ära teen!" lubas Diana Arno siis.

2010. aastal tundis aga kaunitar, et on erakonnas pettunud.  "Vaatan, mida nad lubasid ja mida nad teevad ... See ei ole see. Nad on inimestele andnud lubadusi, mida ei täida," lausus Diana, kuid ei soovinud konkreetseid näiteid tuua.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.