Donald Trump tembeldas Madonna koledaks ja paksuks räpakolliks

 (1)
Donald Trump tembeldas Madonna koledaks ja paksuks räpakolliks
AP

Värskest raamatust tuleb välja, et USA riigipea Donald Trump on lauljatar Madonnast ülikehval arvamusel. Seda lihtsalt põhjusel - Madonna andis talle korvi.

Antud seik tuleb välja Trumpi nõo Mary Trumpi paljastavast raamatust. Naised, kes Trumpi flirdile jahedalt vastasid, olid ühtäkki mõttetud inimesed. Trump pidas Madonnat koledaks ja paksuks räpakolliks. Muu hulgas ei meeldinud talle see, kuidas lauljatar nätsu näris. Teine kuulsus, keda Trump väga vihkas, oli Saksamaa iluuisutaja Katarina Witt.

Madonna ja Trumpi vahel on vimm juba pikki aastakümneid. See sai alguse 1989. aastal, mil Madonna käis Atlantic City's Trumpi hotellis ühte poksimatši vaatamas. Lauljatar süüdistas hiljem Trumpi selles, et meediahordid kohal olid.

Teravusi on vahetatud ka hiljem. 2017. aastal ütles Madonna ühes sõnavõtus, et on mõelnud Valge Maja õhkamise peale, aga see ei muudaks midagi. Tänavu nimetas ta Instagrami postituses presidenti natsiks ja sotsiopaadiks.

Raamat jõuab poelettidele ametlikul 14. juulil, ent teatud katked on juba meediasse jõudnud. Trumpi esindajad on eitanud kõiki Mary Trumpi väiteid.

Rannap Roostevaba maailm