"Downton Abbey" näitlejanna kogemus meie tantsupeost: ma ei suutnud nuttu jätta!

 (1)
"Downton Abbey" näitlejanna kogemus meie tantsupeost: ma ei suutnud nuttu jätta!
Foto: Scanpix/ J & M / MERLIN FILMS / Ronal

„See oli midagi väga enneolematut, millele tunnistajaks olla. Olen nii rahul, et sain siin olla. Aitäh kõikidele abi eest,“ kirjutab rahvusvaheliselt menuka Briti seriaali „Downton Abbey“ näitleja Maria Doyle Kennedy laulupeost oma sotsiaalmeedias.

Eelmisel nädalal teatas tuntud britt, et on juba Eesti poole teel ja ootab väga meie väikese riigi laulupeo kogemust. Nüüd aga kihab kogu tema sotsiaalmeedia piltidest ning säutsudest, kus ta kirjeldab meie rahvapidu suure armastuse ja ülistusega.

Lisaks suurtele emotsioonidele, mis näitlejat saadavad Eestis olles, õppis ta ka midagi uut - Twitterisse postitas näitlejanna pildi eesti rahvapillist jauramist, mida ta ei olnud kunagi varem näinud.

Näitleja külastas ka tantsupidu. Instagramis on ta tantsupeo kohta kirjutanud: "Ma ei suutnud tantsupeo lõppedes nuttu jätta... Millised uskumatud liigutused nii suure rahvamassi poolt... kõik ainult sooviga luua midagi ilusat meile vaatamiseks. Süda on lõhkemas."

Järgmises postituses teatab Maria, et aasta pärast on tulemas ka raadiodokumentaal nende kogemusest laulupeost. Jääme põnevusega ootama!