DRAAMA: Närvivapustus? Times Square'i aastavahetuskontserdil esinenud Mariah Carey jooksis nuttes lavalt minema

 (42)

Eile, 31. detsembril aasta uueks laulma pidanud Mariah Carey ei saanud talle antud ülesandega hakkama. Times Square'i suurejoonelise kontserdi magusaimal hetkel astus naine nuttes lavalt maha ja pani ajama.

Kõigepealt, mil naine lavale üldse astus, pandi mängima vale taustamuusika – nimelt see, kus on liiga vähe vokaali ja Mariah ei saanudki nii palju suud liigutada kui ta lootnud oli.

Mariah tormles mööda lava ringi ja palus helimehi, et nood tema kõrvamonitorid sisse lülitaksid, aga ei miskit. "Ma üritan hakkama saada," pöördus superdiiva rahva poole lisades, et neil ei olnud enne kontserti selle laulu jaoks heliproovi.

"Meil on vokaale puudu, aga asi on nagu on – ma lasen lihtsalt publikul laulda," hõikas Mariah lavalt rahva sekka.

Sel samal hetkel oli Carey justkui alla andnud, jalutas ta ühe oma taustatantsija poole ja ütles: "Noh, teeme naljapärast selle tõste siis ka ära." Jalaga õhus vehitud, laulis ta paar nooti ja siis tihkus nutta.

"Ma tahtsin ka pühasid pidada... Kas ma ei saaks kasvõi ainult ühte püha?" nuttis Carey mikrofoni pärast esimest laulu. Pärast teist laulu kõndis ta lihtsalt lavalt minema, jättes publiku pika ninaga – aastavahetuseni jäi veel tubli viisteist minutit.

Vaata pilte!