DÜNAMIIT: Brad Pitt kavatseb kohtus laste hooldusõiguse eest võidelda helilintidega, mis hävitavad Jolie?

 (8)
Angelina Jolie ja Bard Pitt lastega
Angelina Jolie ja Bard Pitt lastegaFoto: Vida Press

Brad Pittil võib olla laste täit hooldusõigust nõudva Angelina Jolie vastu kaalukas vasturelv: salvestised, mis avalikuks tulles võivad olukorra naise vastu keerata, teab kõmuleht Page Six kirjutada.

Abielu lahutava näitlejapaari omavaheline lahing on kiskumas inetuks ning Pitt, keda ähvardab ekskaasale täielik alistumine ning nende kuuest lapsest ilmajäämine, on kuuldavasti valmis n-ö kõik saed käima tõmbama, et pühkida endalt maha vägivaldse isa kuvandit, mis talle lahutusuudiste käigus tekkinud on.

Pittil olevat kohtule olla esitamisel väidetavalt plahvatuslikud helisalvestised, mis näitavad ka Jolie teist palet. "Need lindid on täielik dünamiit," väitis allikas väljaandele.

Tegu oleks esimese tõelise vastulöögiga seni kõvasti materdatud Pitti poolt, kes siiani kinnitab, et pole oma laste suhtes kunagi vägivalda kasutanud. Ka juhtum eralennukis, mis kogu skandaali vallandas, olevat piirdunud siiski Pitti tülitsemisega poeg Maddoxiga, ent ei läinud füüsiliseks ning mees vabastati süüdistustest.

Jolie ning tema juristide tiim aga püüavad iga hinna eest Pitti võimalikult halvas valguses näidata, et jagatud hooldusõigus välistada.

"Keegi ei taha inetut mängu mängida, sest see pole lastele hea, kuid Angelina ei jäta muud võimalust," sõnas allikas.

Mis täpsemalt Pitti ja tema juristide käes olevatele helilintidele täpselt salvestatud on, pole siiani teada.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm